• Kocaeli Fabrika
  • Tel: 0262 744 40 30
  • Kavacık Cad. No:29 Gebze-KOCAELİ

ELEKTRİKLİ VİNÇLER ÇİFT HIZLI

Elektrikli vinçler tek kiriş köprü vinçlere ve NPI demirine montaj edilebilir. Aks açıklığı 16 metreye kadar olan işletmeler için uygundur. Elektrikli vinçler çift hızlı modeli stoklarmızda 1 ton ile 16 ton arasında bulunmaktadır. Halat uzunlukları 6 – 30 m

Elektrikli vinçler kablolu kumandalıdır, opsiyonel olarak vinç uzaktan kumandası eklenebilir. Detaylı bilgi için vinç uzaktan kumanda çeşitlerimizi inceleyebilirsiniz.

Motor; Yukarı ve aşağı yönde güvenlik sınırlayıcısına sahiptir ve aralıklı çalışmalarda sık sık doğrudan başlatmaya uyum sağlamak için Konik rotor fren motorudur.

Redüktörler; Isıl işlemden geçmiş sert dişli yüzeyli redüktörler.

Kanca; 360 derece dönebilir ve emniyet mandalına sahiptir, güvenli ve güvenilir. Kanca bloğu, montajdan önce tam yükün% 150’sine kadar test edilmiştir.

Halat kılavuz; Halatın sıralı şekilde yan yana sarmasını sağlar. Elektrikli vinçler halat kılavuzludur.

Tambur; Aşınmaya dayanıklı, halat aşınmasını en aza indirir; Çelik halatın etkili bir şekilde atlamasını veya yivden ayrılmasını önler. CNC ile eşmerkezlilik hassasiyeti ile işlenmiştir.

Elektrikli vinçler set olarak gönderilmektedir. Elektrik panosu ve kancası dahildir.

Firmamızın tüm ürün gruplarında tam yedek parça stoğu bulunmaktadır. Profesyonel servis ekibimiz, müşterilerimize zamanında satış sonrası hizmetler sunarak, sorunları sorunsuz deneyimlerle çözmelerine yardımcı olmak için çabalamaktadır.

Detaylı bilgi ve teknik destek için bizimle irtibata geçin.